Siatkarski Dzień Babci i Dziadka w ERGO ARENIE!

Trefl Gdańsk pierwsze domowe starcie w 2020 roku rozgrywa w ERGO ARENIE z GKS-em Katowice 22 stycznia, czyli w Dzień Dziadka. Podczas meczu obok boiska pojawi się więc mnóstwo atrakcji dla dziadków i wnuczków – m.in. stanowiska z pomiarem ciśnienia i poziomu cukru, czy napojami ziołowymi, a także dla młodszych kibiców tor gokartowy, dmuchaniec i kącik zabaw. Maskotki z kolei będą mieć dla wszystkich fanów słodki prezent – tysiąc czekolad z okazji Dnia Dziadka! Pierwszy gwizdek meczu w środę 22 stycznia o godz. 18:30, bilety w cenach od 10 do 30 zł czekają na www.gdanskielwy.pl.

Atrakcje dla Babć i Dziadków

Takich atrakcji w ERGO ARENIE podczas meczów siatkarzy jeszcze nie było! W środę przy boisku podczas starcia z GKS-em Katowice Studenckie Koło Geriatryczne Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wraz z Fundacją AID Ratunek będą przeprowadzać pomiary poziomu cukru i ciśnienia, a także będzie można skorzystać z wagi z pomiarem składu ciała, czy dynamometru, który służy do sprawdzania siły w ręce. DOZ SA – czyli spółka zarządzająca siecią aptek Dbam o zdrowie – przygotuje m.in. degustację swoich napojów ziołowych, m.in. na ciśnienie i gardło, tak by każdy mógł głośno kibicować. Z kolei Gdański Ośrodek Sportu wraz z Domem Sąsiedzkim Jaśkowa 7 będą zachęcać seniorów do aktywnego spędzania czasu, bowiem specjalizują się również w takiej formie zajęć.

Atrakcje dla wnuczków

Na dzieci jak zawsze w ERGO ARENIE czekać będzie kącik zabaw Trefla i boisko do minisiatkówki od Sportpoland.com, dmuchaniec Stadionu Energa Gdańsk oraz dmuchany tor gokartowy od SportKing. Ekipę maskotek, które są stałymi bywalcami meczów – Treflika z Rodziny Treflików, Mewę Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy oraz Tygryska Grupy GPEC – wesprze w środę także wiewiórka Dozia DOZ SA.  

Słodki upominek

Dla wszystkich kibiców słodki prezent z okazji Dnia Dziadka przygotował z kolei E.Wedel. Na trybunach rozdawane będzie 1000 czekolad!

Bilety

Bilety na starcie z GKS-em Katowice można kupować za pośrednictwem strony www.gdanskielwy.pl, a także w kasach w ERGO ARENIE oraz punktach partnerskich – Hotelu Haffner, siedzibie Stowarzyszenia Turystycznego Sopot oraz Bałtyckiej Agencji Artystycznej BART.

Ceny zaczynają się już od 10 zł w przypadku wejściówek ulgowych oraz 15 zł za bilet normalne w strefie zielonej, kończąc na odpowiednio 20 i 30 zł w gwarantującej najlepszy widok na boisko strefie czerwonej.

Zniżki przysługują uczniom i studentom do 26. roku życia oraz seniorom, którzy ukończyli 60. rok życia. Została przygotowana także specjalna dla rodzin – kibicując w wyznaczonym sektorze, za bilet dla dziecka do 13. roku życia zapłacimy jedynie 2 zł.

Z takiej samej stawki – 2 zł za bilet – mogą korzystać grupy szkolne (zgłoszenia grup szkolnych przyjmuje Kamil Leśniewski – k.lesniewski@sport.trefl.com. 1 opiekun na 14 uczniów ma wstęp darmowy).

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x