Reprezentantka kraju w barwach E.Leclerc Radomki Radom

Karuzela transferowa trwa. Niedawno informowaliśmy o podpisaniu dwuletniego kontraktu z trenerem Riccardo Marchesim, przedłużeniu umów z Pauliną Zaborowską, Klaudią Laskowską, Renatą Białą, a dziś chcemy poinformować, że w sezonie 2020/2021 barwy radomskiego klubu reprezentować będzie Julia Twardowska.

Julia to polska siatkarka, grająca na pozycji przyjmującej. Urodziła się 4. maja 1995 roku. Mierzy 188 centymetrów wzrostu, a ostatnie pięć lat spędziła w Grot Budowlanych Łódź. Z łódzkim klubem zdobyła Puchar Polski, dwa Superpuchary Polski, dwa srebrne medale oraz brąz Mistrzostw Polski. Indywidualnie została wybrana MVP Pucharu Polski w 2018 roku.

Wybrałam Radomkę, ponieważ spodobał mi się plan budowania solidnego i ambitnego zespołu. Będę miała także możliwość współpracy z doświadczonym szkoleniowcem – mówi Julia.

W najwyższej klasie rozgrywkowej występuje nieprzerwanie od sezonu 2013/2014. Do tej pory rozegrała 162 mecze i zdobyła 1172 punkty, z czego 170 blokiem, a 90 punktową zagrywką. Najwięcej oczek (26) zgromadziła w meczu z KS Developres SkyRes Rzeszów w 2016 roku, za co otrzymała statuetkę MVP. Na swoim koncie ma ich w sumie 8.

Julia zaliczyła również występy w kadrze. Zadebiutowała tam w 2014 roku. W 2017 brała udział w Mistrzostwach Europy w Azerbejdżanie, gdzie wraz z koleżankami zajęła 10. miejsce.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x