Przerwa w karierze Majki Szczepańskiej – Pogody

Po trzech sezonach spędzonych w E.Leclerc Radomce Radom Majka Szczepańska-Pogoda staje przed nowym wyzwaniem. Siatkarka po raz pierwszy zostanie mamą!

Młodej atakującej nie trzeba nikomu przedstawiać. Przez ostatnie lata stanowiła o sile radomskiego zespołu. Była jedną z topowych zawodniczek w polu zagrywki. Majka zaczynała swoją przygodę z siatkówką w KPKS Halemba. Później reprezentowała barwy Silesia Volley MOSiR Mysłowice, KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice oraz grała w pierwszoligowej drużynie E.Leclerc Radomki Radom. W sezonie 2018/2019 zawodniczka była trzecią najlepiej serwującą zawodniczka Ligi Siatkówki Kobiet, MVP pierwszego meczu Radomki w ekstraklasie oraz zajęła czwartą pozycję w kategorii Najpopularniejszy Sportowiec Ziemi Radomskiej w  25. Plebiscycie Sportowym Echa. Szczepańska – Pogoda zdobyła 255 punktów, z czego 33 bezpośrednio z zagrywki.

Perfekcyjnie atakowała 208 razy, a tylko 72 razy została zablokowana. W minionych rozgrywkach wystąpiła na parkiecie w 73 setach. Najwięcej oczek (20) zdobyła w meczu przeciwko Grot Budowlanym Łódź oraz Wiśle Warszawa.

Przełom roku 2020/2021 będzie na Majki dużym wyzwaniem. Nasza atakująca po raz pierwszy zostanie mamą. Majce i Łukaszowi serdecznie gratulujemy

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x