Olivia Różański opuszcza BKS Bielsko-Biała

Po trzech latach gry dla BKS Olivia Różański zmienia klub.

Olivia Różański do BKS Bielsko-Biała trafiła trzy lata temu, po okresie gry dla SMS PZPS Szczyrk. Urodzona we Francji Olivia swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiała w klubie Albi Volley-Ball Usspa. W wieku 17 lat przyjechała do Polski, a reprezentując barwy JKS SMS Jastrzębie została zawodniczką Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Następnie przeniosła się do Bielska-Białej, gdzie w BKS kilkadziesiąt lat temu grała jej mama – Jarosława Różańska.

Miło było patrzeć na sportowy rozwój Olivii, która w pierwszym sezonie w barwach bialskiego klubu zdobywała średnio niecałe 5 punktów na mecz (w sumie 103 punkty), w drugim już ponad 13 punktów na mecz (w sumie 345 punktów), a w trzecim, skróconym z powodu pandemii sezonie, ponad 16 punktów na mecz (348 punktów). Jej dobre wyniki w ataku powodowały, że często była celem zagrywek zespołu przeciwnego. W ostatnim sezonie przyjęła 664 piłki…

Przez trzy lata gry dla czerwono-żółto-zielonych barw wystąpiła w 68 meczach zdobywając łącznie 796 punktów.

BKS będę zawsze miło wspominać. Jest to miejsce, w którym stawiałam swoje pierwsze seniorskie kroki! Chciałabym bardzo podziękować klubowi, zarządowi i pracownikom, którzy zawsze służyli mi pomocą. Dziękuję również całemu sztabowi, dzięki któremu zrobiłam duży postęp w rozwoju siatkarskim, jak i mentalnym. Dziękuję mojej cudownej drużynie, dzięki której w Bielsku-Białej czułam się jak w domu. Nie skłamię, kiedy powiem, że były to najlepsze trzy lata w moim dotychczasowym życiu. Nasi kochani kibice! Uwielbiam Was! Dziękuję, że byliście z nami na dobre i na złe! Bielsko-Biała to mój drugi dom, dlatego tak ciężko jest mi się z Wami pożegnać. Dziękuję za wszystko, do zobaczenia! – mówi Olivia.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x