Odbudować Twierdzę Nysa

Przed nami 18. kolejka KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn, w ramach której, w Hali Nysa, Stal podejmuje drużynę Exact Systems Norwid Częstochowa. Początek siatkarskich emocji w sobotę o 18:00. Czy naszej drużynie uda się odbudować naruszoną tydzień temu Twierdzę Nysa?​

Po zeszłotygodniowej przegranej z BBTS-em Bielsko – Biała, Twierdza Nysa została naruszona, bowiem była to pierwsza porażka przed własną publicznością w sezonie 2019/2020. Siatkarze Stali szybko jednak zapomnieli o spotkaniu z bielszczanami i całą swoją uwagę skierowali na nadchodzącym meczu.

– Zapominamy o meczu z BBTS-em. Przychodzi nam teraz grać z Norwidem. U nich w Częstochowie wygraliśmy 3:1, jednak u nas to będzie zupełnie inny mecz – mówił rozgrywający Stali Nysa, Sebastian Matula. – Zmienił się u nich trener, jest pewnie nowa wizja gry, więc zobaczymy, co chłopaki zaprezentują. My jak zwykle będziemy się bili o zwycięstwo – dodał. 


Do nadchodzącego spotkania podchodzą więc w dobrych nastrojach, zwłaszcza, że w tabeli ligowej wciąż zajmują niezagrożone pierwsze miejsce. 

W drużynie z Częstochowy, jak wspomniał Sebastian Matula, pojawiły się zmiany. Trenerem pierwszej drużyny w trakcie sezonu został, znany nam z Gwardii Wrocław, Piotr Lebioda. Częstochowianie w tym sezonie wygrali sześć spotkań, w tym jedno ważne – z LUK Politechniką Lublin.

– Każdy wynik i jakieś punkty bierzemy w ciemno. Mogę obiecać, że będziemy walczyć – powiedział Piotr Lebioda, trener drużyny Norwida.

Czy siatkarzom Stali uda się odbudować naruszone mury Twierdzy Nysa? Przekonamy się już w sobotę. Początek spotkania o godzinie 18:00.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x