KRISPOL 1.Liga pozyskała kolejnego Partnera

OFFISHOP.PL został Partnerem KRISPOL 1. Ligi Mężczyzn. To kolejna, dynamicznie rozwijająca się firma, która zdecydowała się na współpracę z zapleczem PlusLigi.

Przypomnijmy, że w tym sezonie Polska Liga Siatkówki S.A. pozyskała strategicznego sponsora rozgrywek – firmę KRISPOL. Rozpoczęła także współpracę z nowymi Partnerami – MK Cafe, GTC Water, STASTO, Legalizacjapracy.pl, a teraz do tego grona dołącza OFFISHOP.PL.

– To bardzo ważne, by wspólnie z naszymi Sponsorami i Partnerami móc budować siłę KRISPOL 1. Ligi – podkreśla Paweł Zagumny, prezes Polskiej Ligi Siatkówki S.A. – Bardzo się cieszę, że kolejna młoda, dynamicznie budująca swoją markę firma zdecydowała się nas wesprze. Obie strony na pewno będą zadowolone z tej współpracy. Witam OFFISHOP.PL w rodzinie ligowej siatkówki – dodaje.

– Kontynuujemy nasza strategię wspierania Polskiej Siatkówki, są to przemyślane kroki mające na celu zwiększyć rozwój i rozpoznawalność naszej firmy – mówi Krzysztof Kamiński, właściciel OFFISHOP.PL.

O nowym Partnerze KRISPOL 1. Ligi:
Offishop.pl to młoda, prężnie rozwijająca się firma. W ofercie mamy drukarki i kserokopiarki wiodących marek np. Zajmujemy się także kompleksową obsługą biur, w naszej ofercie znajdą Państwo zarówno artykuły biurowe, jak również materiały eksploatacyjne do drukarek wszystkich wiodących marek. Nasz doświadczony zespół chętnie pomoże w doborze sprzętu drukującego bądź materiałów eksploatacyjnych czy biurowych np. tonerów do drukarek.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x