Gwardia znów pokonuje Mickiewicza!

KFC Gwardia Wrocław wygrywa w pierwszym meczu domowym w 2020 roku! UKS Mickiewicz Kluczbork wraca do domu bez punktów. Wrocławianie wygrali 3:0 (25:22, 25:23, 25:22) i powrócili na 4. miejsce w tabeli KRISPOL 1. Ligi.

Wynik może nieco przekłamywać obraz spotkania, bowiem wrocławianie nie mieli wcale łatwej przebieżki. Początek meczu należał zdecydowanie do gości. Mickiewicz zaczął pojedynek od prowadzenia 4:0, a następnie było nawet 9:3 dla przyjezdnych.

Dopiero wtedy przebudzili się gwardziści. Krzysztof Janczak, trener KFC Gwardii Wrocław, musiał wstrząsnąć drużyna, bo od tego czasu jego podopieczni zaczęli grać na znacznie wyższym poziomie. Choć Mickiewicz był godnym przeciwnikiem, własna hala, doping licznie zgromadzonych kibiców i wola walki przesądziły o zwycięstwie gospodarzy.

Wrocławianie wygrali 3:0 i powrócili na 4. miejsce w tabeli. KFC Gwardia Wrocław wciąż jest w grze o nawet 2. miejsce KRISPOL 1. Lidze, które dawałoby świetne perspektywy na play-offy. Ścisk w tabeli jest jednak na tyle duży, że każda porażka może ich zepchnąć w okolice 8. miejsca.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x