Dziesiąty rok Aluronu z Jurajskimi Rycerzami

Aluron Virtu CMC Zawiercie wkracza w dziesiąty rok funkcjonowania, budując Armię 2.0 – nową drużynę, która ma prezentować atrakcyjny styl i przynieść kibicom mnóstwo pozytywnych emocji. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia mecenasów zawierciańskiej siatkówki. Od momentu reaktywacji w 2011 roku klub jest nierozerwalnie związany z firmą Aluron sp. z o.o., która od samego początku jest Sponsorem tytularnym.

ALURON jest producentem systemów aluminiowych służących do produkcji stolarki budowlanej. Od 2002 roku wyznacza trendy na rynku stolarki w Polsce i poza jej granicami. Kreowanie innowacyjnych rozwiązań i technologii w branży okiennej, drzwiowej oraz kompleksowych systemów aluminiowych wpłynęło na dynamiczny rozwój firmy. Inwestorzy, architekci oraz producenci stolarki doceniają różnorodność rozwiązań konstrukcyjnych, materiał, estetykę, funkcjonalność oraz szerokie możliwości aranżacyjne marki Aluron Systemy aluminiowe.

– Nie wyobrażam sobie funkcjonowania klubu bez firmy, jak i firmy bez klubu – mówi Kryspin Baran, który łączy funkcję Prezesa Zarządu w obu podmiotach.

– Aluron był motorem napędowym reaktywacji siatkówki w Zawierciu w 2011 roku i pozostaje nim, gdy wchodzimy w dziesiąty rok działalności klubu z zamiarem postawienia się największym potęgom ligi mistrzów świata. Cieszę się, że praca wykonywana przez nas przez cały ten okres przyniosła efekty nie tylko w postaci błyskawicznego rozwoju sportowego i organizacyjnego, ale też, a może nawet przede wszystkim, służyła za doskonały przykład, jak ważną rolę dla lokalnej społeczności może pełnić profesjonalny zespół sportowy oraz jak dużą wartością dla tutejszych przedsiębiorstw może być inwestycja w siatkówkę. Dzięki temu z roku na rok ufa nam coraz więcej firm z regionu i ten trend nie uległ odwróceniu nawet w tych trudnych czasach, co potwierdzimy w kolejnych kilku dniach i jest to dla mnie prawdziwy powód do dumy – dodaje prezes Kryspin Baran.

Zgodnie ze słowami Prezesa Zarządu Aluron Virtu CMC Zawiercie klub w następnych dniach będzie informował o kolejnych Sponsorach, którzy będą wspierać Armię 2.0!

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x