CMC Poland stale wspiera Jurajskich Rycerzy

CMC Poland Sp. z o.o. pozostaje Sponsorem tytularnym Aluron Virtu CMC! Zawierciańska firma potwierdziła, że będzie wspierać Armię 2.0 w sezonie 2020/2021.

Spółka CMC Poland została Sponsorem tytularnym 24 lipca 2019 roku i od tego dnia klub funkcjonuje pod nazwą Aluron Virtu CMC Zawiercie.

Commercial Metals Company (CMC) to globalne przedsiębiorstwo, z siedzibą w USA w Irving w stanie Teksas, zajmujące się recyklingiem, produkcją i przetwórstwem stali. To drugi, co do nakładów, amerykański inwestor w Polsce i największy pracodawca w regionie zawierciańskim.

CMC Poland Sp. z o.o. jest liderem wśród polskich hut sprzedając swoje wyroby na rynek krajowy i zagraniczny. CMC Poland Sp. z o.o. produkuje wyroby gorąco walcowane długie w oparciu o wsad pochodzący z własnej stalowni elektrycznej. Dobrą markę produktów CMC gwarantuje ponad 120 lat doświadczenia i tradycji, a równocześnie najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne w zakresie produkcji, ochrony środowiska i bezpieczeństwa pracy.

Jako największy pracodawca w regionie, CMC Poland włącza się w życie lokalnej społeczności, a także z zaangażowaniem od kilku już lat wspiera i realizuje założenia kształcenia dualnego wśród uczniów lokalnych szkół technicznych (aktualnie pod hasłem „Zawód na propsie, Bądź Kimś!”) i studentów technicznych uczelni wyższych w Polsce. Firma tworzy przyjazną atmosferę pracy, oferuje konkurencyjne wynagrodzenie, premie, prywatną opiekę medyczną, program Multisport oraz bogaty pakiet świadczeń z funduszu socjalnego. Na początku bieżącego roku CMC Poland otworzyła przy siedzibie swojej firmy w Zawierciu, przyzakładową prywatną przychodnię medyczną we współpracy z firmą medyczną, w której CMC wykupiła abonament dla pracowników.

Od wielu lat aktywnie wspieramy lokalną społeczność i kluby sportowe. W zeszłym roku zostaliśmy sponsorem tytularnym naszej zawierciańskiej drużyny siatkówki męskiej. Naszą intencją jest dalsze wspieranie klubu, który jest lokalną dumą wszystkich mieszkańców Zawierciamówi Jerzy Kozicz, Prezes Zarządu CMC Poland.Ubiegły sezon, ze względu na epidemię koronawirusa, nie został dokończony i po emocjonujących rozgrywkach nasza drużyna zakończyła go 10. lokatą w tabeli. Obecna sytuacja pokazała, jak bardzo potrzebujemy dobrych emocji w społeczeństwie, a takie emocje z całą pewnością daje sport i kibicowanie ulubionej drużynie. W tym momencie władze klubu dokonują wspaniałych transferów i wszyscy mamy nadzieję, że nadchodzący sezon przyniesie jeszcze więcej emocji i zakończy się jak najwyższą lokatą naszej drużyny. Jurajscy Rycerze na pewno nas nie zawiodą! Gramy dalej razem! – potwierdza prezes Kozicz.

Jesteśmy niezwykle wdzięczni, że możemy liczyć na wsparcie CMC Poland w tych trudnych czasach przyznaje Prezes Zarządu Aluron Virtu CMC Zawiercie, Kryspin Baran.Cieszymy się, że nasz Sponsor tytularny dostrzega korzyści, jakie dla lokalnej społeczności niesie funkcjonowanie w Zawierciu profesjonalnego klubu sportowego na najwyższym poziomie. Zrobimy wszystko, by odwdzięczyć się za to wsparcie, dostarczając w kolejnych sezonach jeszcze więcej pozytywnych emocji i powodów do dumy dla mieszkańców Zawiercia i okolic – dodaje prezes klubu.

Olbrzymim atutem naszego klubu są kibice – Jurajska Armia, która wiernie wspiera zespół, nawet w trudniejszych chwilach. Wielu naszych pracowników jest aktywnymi kibicami, są dumni ze swojej drużyny. Cieszymy się, że dokładając swoją cegiełkę do budżetu klubu możemy wspomagać naszych pracowników i ich rodziny w realizacji ich pasji. Kibicowanie jest świetną formą rodzinnego spędzania czasu. Atmosfera na meczach rozgrywanych przez naszą ekipę dzięki udziałowi tych wspaniałych kibiców jest niepowtarzalna. Wszyscy zazdroszczą nam takich fanów i takiego dopingu. Życzę drużynie i jej wiernym kibicom jeszcze większych emocji w nadchodzącym sezonie – podkreśla Barbara Kaleta, Członek Zarządu CMC Poland.

Do wiadomości załączamy zdjęcia z podpisania umowy sponsorskiej w 2019 roku, na których Prezes Zarządu Aluron Virtu CMC Zawiercie S.A., Kryspin Baran, uroczyście przekazuje klubową koszulkę Prezesowi Zarządu CMC Poland Sp. z o.o., Jerzemu Koziczowi. Materiały są wolne od praw autorskich, zapraszamy do wykorzystywania.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x