Adrian Buchowski znowu w GKS-ie Katowice

Adrian Buchowski pozostaje w GKS-ie Katowice na kolejny sezon. W sezonie 2019/20 PlusLigi, zakończonym zajęciem przez GieKSę szóstego miejsca w końcowej klasyfikacji rozgrywek, Buchowski wystąpił w 21 meczach, w których rozegrał 50 setów i zdobył 82 punkty. Tym samym przyjmujący przekroczył barierę 1000 punktów zdobytych na poziomie PlusLigi.

Informujemy, że GKS Katowice osiągnął porozumienie z zawodnikiem co do rozliczenia dotychczasowego kontraktu oraz związał się z nim nową umową, która będzie obowiązywała w kolejnym sezonie.

OŚWIADCZENIE
Oświadczamy, 9 w dniu 19 maja 2020 r. osiągneliśmy kompromis w zakresie relacji łączącej Pana Adriana Buchowskiego z GKS GieKSa Katowice S.A. Efektem kompromisu byle zawarcie porozumienia dotyczącego dokonanego przez GKS GieKSa Katowice S.A. w dniu 30 kwietnia 2020 r. wypowiedzenia umowy o świadczenie usług sportowych z dnia 1 sierpnia 2019 r. oraz zawarcie nowej umowy obejmującej reprezentowanie przez Pana Adriana Buchowskiego barw klubowych GKS Katowice w sezonie 202012021.
Mając na uwadze pojawiające się w przestrzeni medialnej informacje dotyczące okoliczności towarzyszących wypowiedzeniu umowy o świadczenie uslug sportowych z dnia 1 sierpnia 2019 r. łączącej Pana Adriana Buchowskiego z GKS GieKSa Katowice S.A. oświadczamy, iż przedmiotowa umowa zostala rozwiązana w dniu 30 kwietnia 2020 r., a oświadczenia Pana Adriana Buchowskiego, które sugerują inny stan rzeczy, jako te nie znajdują uzasadnienia w faktach, należy uznać za niefortunne, a ich celem nie byto wprowadzenie opinii publicznej w bląd.
Marek Szczerbowski – Prezes GKS GieKSe Katowice SA.
Adrian Bechowski

W załączniku oświadczenie podpisane przez zawodnika.

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x